Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

•  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeSep 11th 2020
     permalink
    Po jakim czasie test ewentualnie mogłabym zrobić? W PL będę na święta BN ( o ile nie zamkna granic).
    -- moje najwieksze zyciowe osiagniecia: WIKTORIA 06.02.2014 DOMINIK 01.04.2016
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeSep 12th 2020
     permalink
    Miałam właśnie napisać, że u nas dokładnie identycznie wyglądał ślad po ukąszeniu pająka, Wcale nie jakiegoś wielkiego pająka, bo go zdążyłam zobaczyć, po tym jak Syn zaczął krzyczeć.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTimeSep 12th 2020
     permalink
    A po ugryzieniu pająka nie powinny zostać dwa ślady wkłucia? U syna widoczne jest tylko jedno.
    •  
      CommentAuthorcasiee
    • CommentTime7 dni temu
     permalink
    Dla mnie to meszka... do tego jesli spuchło i jest ciepłe... to u mnie tak wyglada zawse ugryzienie po meszce.. ten charakterstyczny czerwony ślad i ból przy ugryzieniu
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Moim zdaniem pająk.
    --
    •  
      CommentAuthorpoziomkaUK
    • CommentTime5 dni temu
     permalink
    Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Rumien zniknął. W grudniu wykonam badanie w kierunku boreliozy, tak na wszelki wypadek.
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.