Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorLibra1610
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Ja mam córkę Rozalię i wcale o kwiatach nie myslałam :D
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    bladykot: Dzisiaj u fryzjera czytałam, że jakaś aktorka (nie znam jej nazwiska) będzie mieć syna Hugo.


    Nie, nie, nie !!
    Protestuję !! :devil:

    Bo jak jakaś aktorka tak dziecko nazwie to się pewnie potem posypie troszkę w tym kierunku buuuu
    Mam nadzieję, że skoro nie kojarzysz, to jakaś marna aktorzyna :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Zrobilam dochodzenie niczym detektyw Monk i wpadłam na to, że to może być Aleksandra Kisio, choć mówią, że to plotki rozsiane przez jej znajomych, także nic pewnego :wink:no chyba, ze bladykot ma na myśli kogoś innego.

    klik
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Yyyyyyy nie znam człowieka :cool:
    Ale to dobrze.
    I mam nadzieję, że to plotki :wink:
    --
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    ha ha aktorka jednego serialu :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    hopelight: że to może być Aleksandra Kisio, choć mówią, że to plotki rozsiane przez jej znajomych, także nic pewnego no chyba, ze bladyko

    Tak to ona.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    TEORKA: Bo jak jakaś aktorka tak dziecko nazwie to się pewnie potem posypie troszkę w tym kierunku buuuu

    To nie zawsze działa. Proszę, oto przykłady (w nawiasach popularne imiona rodzeństwa):

    Reni Jusis - Gaja i Teodor
    Anna Mucha - Teodor i Stefania
    Sonia Bohosiewicz - Teodor i Leonard [hehe, Leo i Teo]
    Magdalena Schejbal - Aniela (i Ignacy)
    Magdalena Różczka - Wanda (i Helena),
    Roma Gąsiorowska - Jadwiga i Klemens
    Paweł Małaszyński - Lea i Jeremiasz
    Magda Mołek - Henryk
    Michał Żebrowski - Henryk (i Franciszek)
    Olivier Janiak i Karolina Malinowska - Julian, Fryderyk i Christian
    Beata Sadowska (dziennikarka) - Tytus
    Jarosław Kulczycki (dziennikarz) - Sambor
    Ania Dąbrowska (piosenkarka) - Melania (i Stanisław)
    Samanta Stuhr (była żona Macieja Stuhra) - Stefan
    Agnieszka Chylińska - Ryszard, Estera i Krystyna

    itd. ...
    Te wszystkie dzieci mają dopiero po kilka lat. A synowie Gawlińskiego (bliźniaki) mają po 22 lata - Emanuela i Beniamin. I nie znam żadnego dziecka o takim imieniu - nawet ze słyszenia.

    I gdzie jak się pytam jest WYSYP tych imion, hę? :shocked: Tylko u celebrytów niektóre sie potwarzają, ale wśród nas, szaraczków już nie za bardzo.

    P.S. Wcale nie zgapiłam mojego Henryka od celebrytów, bo mój jest starszy od tych powyżej. To oni ode mnie spapugowali :tongue:
    -------------------------------------------------------
    Jedziemy dalej z koksem !

    Pora na literę I.
    Nie będę już jednak wpisywać tych starosłowiańskich :wink:

    - Ida Idalia Ignacja Ildefonsa Imelda Ingarda Ingryda Innocenta Irma Irmina Iryda Ismena Iweta Izolda Izyda Izydora

    - Idzi Ildefons Innocenty Irydion Izajasz Izaur Izydor
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Irmina to dziewczyna mojego exa i jest tak tępa ze aż mi się to imię podoba bo normalnie w piórka obrosłam po jednej rozmowie z nią :p
    Z dziwnych imion to była mojego brata ( lat 14) na imię ma Florentyna :D i mimo iż bym tam córki nie nazwała to jest ok :)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Flavia - ale macie w rodzinie 'szczęście' do BYŁYCH i ich imion :updown:
    •  
      CommentAuthorbladykot
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Miałam pacj. o imieniu Imgarda, koleżankę Imeldę.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    flavia: Florentyna


    Flo- fajne :))))
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    _Fragile_: Flo- fajne :))))


    No fajna Florentyna.
    Florę jeszcze można zdrabniać do Flo.
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    albo florka jak z filmu "Ile waży koń trojański";)))

    Irma ...nawet fajne!:)
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    hopelight: Irma ...nawet fajne!:)


    Dla mnie też całkiem fajne.
    U męża w rodzinie jest Irmina - zdrabniają Irma

    Treść doklejona: 05.01.15 19:24
    hopelight: albo florka jak z filmu "Ile waży koń trojański";)))


    Oprócz Flory i Florentyny jest Florencja i Floriana/Florianna.
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Za mną Florentyna chodziła, ale zaraz mi Luby zawetował, bo do kompletu by trzeba było Faunę spłodzić, żeby "Flora i Fauna" były :tongue: No i mimo, że Flora baaaardzo mi się podoba, to jednak rzeczywiście średniawo.
    Z tych na I to jak dla mnie mogą być: Ida, Idalia i Irma. Reszta totalnie nie moje klimaty.
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    To skoro juz jesteśmy przy literze F... (mój wybór kursywą)

    - Fabia Fabiana Fabiola Faina Fausta Faustyna Felicja Felicjana Felicyta Feliksa Felina Filemona Filiberta Filipa Filipina Filomena Filona Filotea Firmina Flawia Flawiana Flora Florencja Florentyna Floriana Florianna Floryna Fortunata Fotyna Franciszka Fryda

    - Fabiusz Falkon Faro Faust Faustyn Felicjan Feliks Felin Ferdynand Fastus Fidelis Filaret Filemon Filomen Filon Filoteusz Fintan Firmin Firmus Flawiusz Florentyn Fortunat Fotyn Fryderyk Fulko
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    ze mną do podstawówki chodziła Irmina...

    a co do literki "F" koleżanki 1,5 roczna córeczka ma na imię Filipina :)
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Flawia to ostatnio mój cichy typ jest, jeden z dwóch :smile:
    A reszta cóż, jak zwykle odpada :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    u mnie w miescie Faustyny sie posypaly jakis czas temu i jeszcze Teresek znam kilka takich w wieku 6-8lat
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Bloody_Lady: Flawia to ostatnio mój cichy typ jest, jeden z dwóch :smile:


    Super!
    Mam nadzieję, że drugi typ równie oryginalny (zdradzisz?). I że jeden z dwóch nadasz :bigsmile:
    Nie daj się żadnym zniechęcającym namowom babć i znajomych!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    a jesli idzie o litere I to kolezzanka ma corke Igę, nie mieli problemu z nadaniem imienia
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    MrsHyde: kolezzanka ma corke Igę, nie mieli problemu z nadaniem imienia


    IGA jest popularna. Miałam Igę w podstawówce - rocznik '80.
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    A ja nie znam żadnej.Faustyny, oprocz siebie oczywiscie :D Fabia mi.sie z samochodem kojarzy ;) Na F. Flawię bym wybrała :)
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    marion: IGA jest popularna. Miałam Igę w podstawówce - rocznik '80.

    'powazne? ja pierwszy raz spotkalam sie z tym imieniem, a znajomi sie nasluchali niezle od wszystkich ze dziwaczne imie, dziewczynka ma 9lat
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Vsti: Fabia mi.sie z samochodem kojarzy ;)

    Ja lubię Felicję - wielu ludziom też z samochodem się kojarzy. I że niby Fela to brzydkie zdrobnienie.

    Tak naprawdę prawie każde imię z kimś lub czymś się kojarzy. A co do zdrobnień, to kwestia przyzwyczajenia, albo wymyślenia własnego.
    .................
    MrsHyde: 'powazne? ja pierwszy raz spotkalam sie z tym imieniem


    No poważnie!
    Zobacz jak jest wysoko.
    Przypominam statystyki.

    null
    http://28dni.pl/pictures/2357498.jpg
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Wiadomo, ze prawie kazde imie z czyms/kims sie kojarzy :) Mi jakoś nie podchodza imiona od wspominachych juz kwiatow/owocow, czy tez samochodow lub miast ;) Wiadomo kwestia gustu ;)
    A moj.maz ma bzika na punkcie imion slowianskich, wiec juz sie obawia jego propozycji przy 2 dziecku ;)
    --
    •  
      CommentAuthormarion
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Vsti: wiec juz sie obawia jego propozycji przy 2 dziecku ;)

    A pierwsze dziecko ma słowiańskie imię?
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    marion: Mam nadzieję, że drugi typ równie oryginalny (zdradzisz?). I że jeden z dwóch nadasz


    marion, drugi mam totalnie od czapy i pewnie uznacie za ten w stylu Xavierów i innych Kevinów, ale marzy mi się mała Ariadna. I ja wiem, że to mitologia, że Herkules do pary etc. no ale nie poradzę, że imię mi się tak ogromnie spodobało, że to jakaś masakra :smile: Ewentualnie jeszcze Ariana mi chodzi po głowie, bo podobne brzmienie, ale już bez tego przytyku, że z nicią po podwórku będzie biegała :wink:
    Ale pożyjemy, zobaczymy. Na dzień dzisiejszy wybrane imiona: Leonard, Kordian, Ariadna, Flawia, Liwia. Moje top 5 :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    A mnie artykuł podesłany przez Ewę trochę zniesmaczył :confused: Rozumiem, że autorce się pewne imiona nie podobają - faktycznie niektóre np. Jarzyna są z kosmosu. Ale jej komentarze są czasem wręcz obraźliwe ...

    Paloma – „kukurukukuuu, Paloooomaaaaa” – znacie tę piosenkę? Są jeszcze oczywiście kosmetyki Paloma. Szminki mają zresztą wcale wcale. Puder też. Wyczuwam fankę tej firmy. Nastawienie „dobre, bo polskie” rządzi.

    A co z szamponami Joanna, odżywkami i innymi produktami z tej serii, które wszak są bardzo popularne. To teraz już nie nazywać dziewczynem tym imieniem ? Paloma jest co prawda pochodzenia hiszpańskiego, ale cholerka no prawie każde jest jakiegoś pochodzenia...

    Oktawia – posiadacz modelu Skody uwielbiający swój samochód?

    Kurde no dwa razy w roku nawet obchodzą Oktawie imieniny, znam jedną dziewczynę o tym imieniu. Oktawie były jeszcze w starożytnym Rzymie, a autorka porównuje te imię do marki auta ;/ słabe, nawet nie zadała sobie trudu chyba, by sprawdzić jego pochodzenie....

    Aurora – jutrzenka, znaczy się. To może od razu trzeba było z polska…

    Osobiście nic rażącego w tym imieniu nie widzę ...Aha i znam jedną Jutrzenkę, przecudnej urody nastolatkę :) Ma brata Rocha :)

    Nelly – obstawiam zwolennika PiSu.

    Uważam, że ten komentarz jest co najmniej chamski, a imię moim zdaniem jest śliczne.

    Noemi – podejrzewam miłośniczkę podróby perfumiarskiej zapachu Naomi Campbell. Na bazarze po 20 zł można dostać.
    spotkałam raz jedną Noemi, około 10 lat ma teraz. Mądra inteligentna dziewczyna, mocno zaangażowana w teatr, no po prostu o szerokich horyzontach. A tak poza tym cytując za wikipedią :

    Noemi (hebr. No'omiy, נָעֳמִי) – imię żeńskie pochodzenia hebrajskiego. Wywodzi się od hebrajskiego słowa oznaczającego "moja rozkosz". Kolejny raz autorka nie zadała sobie trudu by sprawdzić pochodzenie tego imienia. Uważa, że rodzice nadali je nadali bankowo nie mają pojęcia dlaczego to zrobili ;/ mocno by się zdziwiła, gdyby owych rodziców poznała, tych których ja poznałam. Mocno wykształceni ludzi, ciągle zgłębiający wiedzę. Jedyne o czym nie mają pojęcia to o owych perfumach za 2 dychy na bazarku....

    Roland – Pieśń o Rolandzie z liceum pamiętacie? Polonista-fanatyk.

    Znam jednego Rolanda. Wspaniały człowiek, fotograf z pasji i zawodu - genialny umysł. Jest bardzo dumny ze swojego imienia i za głowę by się złapał, albo może olał, gdyby taki komentarz przyszło mu zobaczyć.
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Mój brat ma 4 miesięczną IGĘ i wg mnie to dość popularne imię.
    Znam jeszcze dwie Ninki rówieśniczki z placu zabaw.

    A podoba Wam się imię Dobrochna/Dobrusia ?
    Takie wg mnie urocze :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Miałam babcię Felicję :wink: druga to Nina.

    z dziwnych imion to znam Rolanda, Dobrosławę :)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja do mojego M się śmiałam, ze przez forumowy nick mogłabym mieć córkę Flawię :P
    sąsiedzi chcieli nazwać córkę Felicja i mi się BAAAARDZO podoba, moim zdaniem pasuje do Łucji ;) ale sąsiedzi wybrali Mariannę
    a Kordian i Dorian mi się bardzo podobają !
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    flavia: Kordian i Dorian

    No właśnie Dorian u mnie też na liście jest :bigsmile: Zapomniałam wymienić. A Flawię, flavia (:tongue:) właśnie z Twojego nicku podłapałam i mi strasznie do gustu przypadło :wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    marion: Zobacz jak jest wysoko.

    faktycznie w 2013 bylo wysoko, ale wiecej z zadna Iga sie nei spotkalam. dziewczynka jest z 2005 (kurde wychodzi ze 10lat juz bo nowy rok) to wtedy widac bylo mocno udziwnione bo i w USC sie dziwili ze taka egzotyka :wink:

    Bloody_Lady: marzy mi się mała Ariadna

    ucze taka jedna fajna, rodzice zdrabniaja ja Arunia a znajomi Ara, ja mowie do niej Arunia mimo ze w szkole sredniej jest

    PENNY: Znam jednego Rolanda. Wspaniały człowiek, fotograf z pasji i zawodu - genialny umysł. Jest bardzo dumny ze swojego imienia i za głowę by się złapał, albo może olał, gdyby taki komentarz przyszło mu zobaczyć.

    tez znam, z 26lat juz ma, bylam przez rok wychowawczynia w gimnazjum, tylko ksywke mial kiepska bo Rolex o nim mowili :P

    TEORKA: A podoba Wam się imię Dobrochna/Dobrusia ?

    Moja kolezanka z dziecinstwa nazywa sie Dobromila, my nazywalismy ja DObrusia, Dobroszka, Dobrochna. W sumie to zazdroscilam jej imienia bedac jedna z wielu Anek na osiedlu i w szkole :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    *a stolyca reprezentuje po prostu oświaty kaganek. Przyjrzyjmy się więc imionom dla dziewczynek i dla chłopców.*

    Autorka owego wpisu na blogu musi mieć ciaśniutki, oj ciaśniutki berecik na głowie, skoro nie pomyślała, że rodzice mogą nie być Polakami - o czym świadczą obco brzmiące imiona. Może ta pani nie zdaje sobie sprawy, że nie tylko polskie dzieci się tutaj rodzą? Kiedyś już ten wpis czytałam, rozśmieszyło mnie tylko jej "myszon impossible", ale reszta to niestety mało udane wypociny.

    A jak słyszę/czytam "stolyca" to mam ochotę gryźć ;)
    --
    •  
      CommentAuthorflavia
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    teraz doczytałam na "O" Oriana kapitalne!
    i jak nam się jeszcze córka kiedyś trafi to będzie ORIANA! jak nic, tatuś klepnął
    wkręcił się i zaczął czytać skąd ono... pochodzenie włoskie lub żeński odpowiednik skandynawskiego Orian ( Jerzy)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    A tak w ogóle to Eryk miał być Kajem, ale z nazwiskiem tak sobie współgrało, więc zrezygnowaliśmy, ale Kaj to moje ulubione chłopięce imię.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    MrsHyde: ja DObrusia, Dobroszka, Dobrochna


    Dobroszka ! :rainbow:

    Nie wiem czemu, ale mi to imię do trzeciej córki PENNY jak nic pasuje :winkkiss:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    marion: Vsti: Fabia mi.sie z samochodem kojarzy ;)

    Fabia, Felicja i Oktawia;-P dla trzech corek.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorAlly1381
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Ja na swoją Dobrosławę mówię Dobra, Dobrusia :)
    --
    •  
      CommentAuthorLexia
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    A mi się wydaje, że ta Dobrosława/Dobromira może być z deczka niezbyt fajnie przez nastolatkę w okresie buntu przyjęta :tongue: A przynajmniej mnie by wstyd było gdyby jak miałam tak 15ście i na tapecie ćwieki, czachy i inne w tym stylu mama wołała za mną "Dobrusiu, wróć przed 24". :devil:
    No ale co kto lubi. Mnie bardzo zależy, żeby i nastolatka/nastolatek miała pasujące zdrobnienie- no i te moje chyba bez problemu na Leo, Kordi, Ara da radę, bo Liwia czy Flawia takie, że raczej nie do zdrobnienia, bo nie trzeba nawet :smile:
    --
    •  
      CommentAuthorsardynka85
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    Co do imienia Malina to jest na 100% bo moja koleżanka ma Jagodę i Malinę (rok po roku). Poza tym wśród dalszych znajomych mam Malinę (lekarkę swoją drogą)

    Mi się podoba jeszcze Ida :) no i Gaja of kors :p
    --
    •  
      CommentAuthorPENNY
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    PENNY: spotkałam raz jedną Noemi, około 10 lat ma teraz.

    Miało być 19 lat :)
    TEORKA: Dobroszka !

    Nie wiem czemu, ale mi to imię do trzeciej córki PENNY jak nic pasuje

    O mamo Dobroszka jak ślicznie :rainbow::rainbow::rainbow: Normalnie chyba dla samego imienia bym trzecią córę majstrowała :D no ale już beton zalany :P:P:P
    _Fragile_: Autorka owego wpisu na blogu musi mieć ciaśniutki, oj ciaśniutki berecik na głowie, skoro nie pomyślała, że rodzice mogą nie być Polakami - o czym świadczą obco brzmiące imiona. Może ta pani nie zdaje sobie sprawy, że nie tylko polskie dzieci się tutaj rodzą? Kiedyś już ten wpis czytałam, rozśmieszyło mnie tylko jej "myszon impossible", ale reszta to niestety mało udane wypociny.

    A jak słyszę/czytam "stolyca" to mam ochotę gryźć ;)

    Oooo to to to !!!
    -- Zapraszam na mój blog Powrot do jaskini
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    PENNY: O mamo Dobroszka jak ślicznie Normalnie chyba dla samego imienia być trzecią córę majstrowała :D no ale już beton zalany :P:P:P

    czyli ze co, w chlopa celowaliscie? :D
    •  
      CommentAuthorVsti
    • CommentTimeJan 5th 2015 zmieniony
     permalink
    marion: A pierwsze dziecko ma słowiańskie imię?

    Troszkę zmodyfikowane słowiańskie, bo Nadia od rosyjskiej Nadieżdy ;)
    A co do słowiańskich upodobań mojego m., to ostatnio stwierdził, że Rzepicha fajne imię :shocked:
    ---
    A ja znam nie Dobrosławę,a Dobrochnę i chyba tak samo się te imiona zdrabnia ;)
    --
    • CommentAuthorKatiziie
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Gdzies tam wczesniej byla mowia o Liroyu tak tylko chcialam powiedziec (wlasciwoe napisac) ze znam chlopczyka ktory ma na imie Liroy.
    -- [url=https://www.suwaczki.com/][/url
    •  
      CommentAuthorOneKiss
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    A mi z tych wymienianych przez Marion imion, spodobało się RÓŻA :) Nawet nie wiedziałam, że jest takie samodzielne imię. Myślałam, że Róża to zdrobnienie od Rozalia :)
    --
    •  
      CommentAuthorsuszka_
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Nie chcę wyjść na czepliwą :wink:, ale w cytowanym artykule pojawiły się również błędy merytoryczne- Mercedes to imię CÓRKI Jelinka, a nie żony...
    •  
      CommentAuthormadziauk
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    Tak czytam i napisze o imieniu dziadka mojego (sw.pamieci - nie pamietam go, zmarl jak mialam 3 lata - znam jedynie ze zdjec). Mial na imie Oryst. Mi sie podoba, i nie spotkalam takiego imienia jeszcze. Tu tez chyba nie wklejalyscie, moze komus sie spodoba.
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJan 5th 2015
     permalink
    madziauk: Mial na imie Oryst. Mi sie podoba, i nie spotkalam takiego imienia jeszcze.


    Ja wiem, że jest Orest [oglądam Ojca Mateusza :cool:], ale Oryst pierwsze słyszę :wink:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.