Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Oczywscie zdjecia pokazesz?
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Teo, przyznaj się, po co do nocnego poszłaś? ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Ale zdjęcia czego Gosza ? :wink:
    Bo niestety nie obfociłam się przed [mimo, że mi Kachaw sugerowała ze 2 tyg temu] no więc mogę tylko aktualny wygląd pokazać, co pewnie wiele nie wniesie :wink::wink:

    Obe nasz nocny to całodobowy OdiDo, więc takie tam normalne, zwykłe zakupy :bigsmile::cool::cool::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Kiedyś stałam w nocnym po żarcie dla kotów. Była pierwsza w nocy, wszyscy brali alkohol i pani 5 razy zapytała - że co?
    .
    Też się nie obfociłam przy starcie :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Asia, ale masz przeciez foty te poporodowe (w bluzce w paski). To zawsze jakies porownanie.
    Te co sie cieszylas, ze brzucha nie ma.
    A powiedz, inne wymiary mierzysz? W sensie biodra, uda, ramiona?

    Treść doklejona: 09.06.15 12:48
    Sluchajcie co ja dzis rano mialam. Wstalam po 5 z Misiem, potem zasnelam o 6 na godzine i wstalam tak slaba, ze balam sie wstac z lozka. Trzesly mi sie rece i nogi. Zlapalam orzechy oraz jablko, bo tylko to mialam ze slodkich rzeczy, ale tylko zrobilo mi sie niedobrze.
    Nie mialam sily zaprowadzic Mery do pdkola.
    Po kolejnej drzemce juz lepiej.
    Myslicie, ze to od braku wegli i cukru wczoraj?
    Jadlam do syta, ale bez weglowodanow. Generalnie drob, warzywa, nabial.
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Magda, jak najbardziej... Ty jeszcze sporo karmisz, wiec to duze obciazenie dla organizmu...
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Magdalena: Asia, ale masz przeciez foty te poporodowe (w bluzce w paski).


    No tak, mam to jedno zdjęcie ze stycznia, jakieś dwa tygodnie po porodzie.
    Mogę z nim porównanie zrobić [chociaż potem jeszcze jednak trochę dowaliłam :shamed:] skoro nic innego ni ma :wink:

    Innych części nie mierzę, niestety.
    Ale widzę po zwiększającej się przerwie między udami [ :tooth: ] , że nogi też bankowo chudną :wink:


    A tak jak piszesz to ja się czułam przez pierwszy tydzień, jak nie dłużej...
    Oraz w sumie do dzisiaj mam tak, że jak miną te 3h od posiłku a ja nie zdążę zjeść to mi ręce zaczynają latać.
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Dobra, tojuz dzisiaj grzecznie w druga faze ide.

    Treść doklejona: 09.06.15 12:56
    Asia stale TAK masz? Ale to chyba niemozliwe. Ja czulam taką slabosc jak po cc gdy musialam wstac z wyrka. Nie wyobrazam sobie tak ciagle... O_o
    Dawaj porownanie! :)
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 9th 2015 zmieniony
     permalink
    Magdalena: Asia stale TAK masz?


    No stale. Jak przekroczę te moje ustawowe 3 godziny.
    Nie czuje się tak fatalnie jak opisałaś w poprzednim poście, ale jednak czuję takie lekkie wewnętrzne roztelepanie, mdłości etc.

    Porównanie wrzucę jak się obfocę, toż przeca nie teraz bo Hug woła oraz obiad w kuchni się gotujący :wink::wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Ja mam tak jak Ty Teo. Po 3h dostaje telepki rąk. Może Asie tak mają ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorYPolly
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Dziewczyny, a jecie wystarczajaco duzo bialka? Bo wtedy organizm ma co trawic i mozna wtedy troche dluzsze przerwy w jedzeniu zrobic.

    Ja w tym tygodniu do soboty na high-carb. :peace: Laduje wegle na sobotni bieg - i dzis rano zjadlam pierwszy raz od dawna (od Wielkanocy!) troche chleba do sniadania. A do tego wlasnie zajadam sie truskawkami, mniam :) Jestem co prawda szybciej glodna, musze jednak przyznac, ze jednak teraz energia mnie rozpiera.

    I jeszcze planuje w czwartek i piatek na obiad zjesc prawdziwy makaron a nie z cukini. Rozpusta na calego! :tooth:

    Generalnie w tym tygodniu plan jest taki: jesc, odpoczywac i dobrze pobiec. Nie planuje jesc slodyczy, zreszta nawet mnie nie ciagnie (pamietacie slodyczoholiczke? :D). Jedynie na bieg zapodam sobie cole, te normalna z cukrem a nie light.

    Po biegu wroce na kilka dni do pierwszej fazy i mam nadzieje, ze bedzie dobrze.
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    YPolly ale ja tak od zawsze mam, 3h przerwy między posiłkami to mój maks...
    .
    powodzenia!
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 9th 2015 zmieniony
     permalink
    YPolly: Dziewczyny, a jecie wystarczajaco duzo bialka? Bo wtedy organizm ma co trawic i mozna wtedy troche dluzsze przerwy w jedzeniu zrobic.

    Wydawalo mi sie, ze tak. Ale sprobuje zatem dodawac do jedzenia wiecej bialka.
    I zamiadt tych wszystkich wersji light jesc normalne.
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Ja tu cały czas zaglądam w oczekiwaniu na foty TEO!
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Teo rob sibie tez od przodu. Ja takie robie. Wtedy dobrze widac jak z różnych miejsc schodzi.
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJun 9th 2015 zmieniony
     permalink
    http://www.dietasouthbea.ch/zapiekanka-z-kurczakiem-i-broku%C5%82ami

    Dziewczyny ja robilam dzisiaj tą zapiekanke z przepisów south beach, pycha!
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Z tą telepką to ja miałam na pierwszej fazie w pierwszym tyg, organizm tak się domagał węgli, byłam najedzona, a w głowie mi się kręciło, w drugim tyg I fazy było lepiej organizm się przystosował.
    Teo to zrób sobie teraz zdjęcie w stroju/bieliźnie tak jakby w połowie drogi a potem zrobisz sobie jak się wylaszczysz :rolling::tooth:
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 9th 2015
     permalink
    Magda i zmien sobie suwak, bo nie diwne ze i kg nie leca jak masz bmi 10. ;)
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    No dobra, odszukałam zdjęcie z końca stycznia [2,5 tyg po porodzie] i porównałam z dzisiejszym.
    Nie wiem czy aż taką różnicę widać, bo tak jak wczoraj pisałam - ja w marcu/kwietniu wyglądałam dużo gorzej niż wtedy, tuż po porodzie.
    Ale niestety się nie obcykałam, czego teraz żałuję :wink:

    Image and video hosting by TinyPic

    p.s
    tym razem lustro mam chyba faktycznie brudne :shamed::shamed::shamed::cool:
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Teo!!! jest widać... Spora nawet ta różnica...
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    No weź! Pewnie, ze widać!
    Ekstra!
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Miszcz drugiego planu także szczupły ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 10th 2015 zmieniony
     permalink
    Teo, widac na maxa!
    I zeby niedowiarkom, co nie wierzą w Twoje ubytki, dac kolejny argument, to ja po dwóch dniach SB, kiedy chodziłam cały czas najedzona, po prostu sie dzis rano zdziwiłam, jak mnie wyplaszczylo na brzuchu. Chwyciłam za centymetr i w miejscu po pępkiem, gdzie u mnie największe magazyny tłuszczu, 3 cm mniej niż w pon rano. Od razu poczułam luz w spodniach.
    Tak wiec ja tam w Twoje minus piętnaście w trzy tygodnie wierze.
    Zrób sobie tez od przodu foty, bo jestem ciekawa jak ci bedzie schodziło z ud i pupy.

    Treść doklejona: 10.06.15 11:06
    YPolly dzięki za sugestie z białkiem na kolacje! Wczoraj zjadłam sałatkę z grillowana piersią z ińdyka, a potem ok 22 jogurt 0% z migdałami. I wstalam o 7. bez tego uczucia, co wczoraj i bez uczucia głodu.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Magdalena: Zrób sobie tez od przodu foty


    Zrobiłam :wink:
    I doszłam do wniosku, że uda mi się jeszcze mocno ze sobą łączą, a to znak że za grube :cool::cool:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    A wiecie, mojego brata ex byla kulturystka i ona na kilka dni przed zawodami jadla glownie bialko, wegle szly precz. Wlasnie dlatego, zeby byl ladny brzuch. I tak samo robia gwiazdy przed jakimis galami. Nie na lisciu salaty tylko bialko wlasnie i wegle w odstawke.

    Treść doklejona: 10.06.15 11:19
    Teo, moim zdaniem widac i to bardzo w brzuchu!
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Hej Kobitki!!!

    Teorko, rewelacyjne wyniki i na fotach widać efekt. Gratulacje!

    Ja od poniedziałku wystartowałam. Na razie nie odczuwam braku węgli. Mam dużą motywację, bo za dwa tygodnie jedziemy nad morze, a tu brzucho woła o pomstę do nieba, uda ... Tragedia :D Dlatego sołtbicz + orbitrek muszą tu zadziałać.

    Strasznego smaka mam na ten koktajl, o którym piszecie, ale póki co bez owoców.

    Frag, piszesz tak apetycznie o szparagach, że narobiłaś mi na nie ochoty. Polecasz bardziej zielone czy białe ? I jak je najlepiej przyrządzić? Pomóż pliiiisss, bo jest to produkt dotąd mi nie znany w mojej kuchni.
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    karolajnas: Polecasz bardziej zielone czy białe ?

    O to właśnie miałam Frag tez zapytać ;-)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Ja wole zielone. Dzisiaj jadlam burzujskie sniadanie, bo omleta ze szparagami i krewetkami, mmmmm.
    .
    Ja kupuje takie, zeby mialy cale, ladne lepki. Myje, odrywam palcami (trzeba tak "zlamac) zdrewniala koncowke, potem odrywam lepki i wrzucam na pare osobno - lepki na 5 minut, patyczki na 8-9. podobno najlepszym sposobem jest stawianie ich na bacznosc w garnku, ale ja tak nie robilam, bo nie lubie warzyw z wody. Natomiast wtedy lepkow nie trzeba lamac.
    .
    No i szoaragi daje w kostke i wrzucam do omleta :))))) Pyszne jest jeszcze z papryka zolta i czerwona i takie kolorowe. I z mozzarella, w ogole jestem fanka omletow ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Czyli nie trzeba ich obierać?
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Ul_cia: Czyli nie trzeba ich obierać?


    Ja obieram, ale myślałam, że tak trzeba ... ;)
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Nieee, biale sie lekko struga, ale ja strugam od dolu do polowy tak pi razy drzwi. Dlatego wole zielone, bo sie szybko robi :))))
    --
    •  
      CommentAuthorElse
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    _Fragile_: Nieee, biale sie lekko struga, ale ja strugam od dolu do polowy tak pi razy drzwi. Dlatego wole zielone, bo sie szybko robi :))))


    całe zycie człowiek się uczy ;) A ja obierałam głupia te zielone ;)
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Teo, gratuluję :) Efekt spektakularny :)
    .
    Ja szparagi robię na patelni grillowej i polecam zielone. Też nie obieram tylko odłamuję zdrewniałe końcówki (samo wie w którym miejscu ma strzelić ;)) i wrzucam na rozgrzaną patelnię przeciągniętą tłuszczem. A do tego jajko sadzone albo poszetowe :) Co ja zrobię jak się sezon skończy, bo jem na okrągło? ;) A z końcówek odłamanych można zrobić zupę ale jakoś nie przepadam za kremami.
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Obd, ja juz tez wpadam w panike, ze niedlugo ich nie bedzie. Albo beda, ale w koszmarnych cenach...
    --
    •  
      CommentAuthorUl_cia
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    A do kiedy są? Bo ja zaraz wpadne w panike - planuje je zrobić 20 czerwca.... zdążę? czy jakos mrozic?
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 10th 2015 zmieniony
     permalink
    Do zupy ktem trzeba szparagi obierac. A tak to tylko białe.
    Pyszne sa tez te z tego przepisu. POLECAM!!!
    Mozna w wersji Sb pominac bekon, a smietane zastapic jogurtem 0%
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Ul_cia, do końca czerwca :(
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Aaa to o zupie krem nie myślałam :)))
    --
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Moim zdaniem na sb to predzej becon mozna zjesc niz ten miod w sosie, ale ze ja ortodoksem nie jestem to sprobuje ;)
    --
    •  
      CommentAuthorMagdalena
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Tak, miod tez.
    Nie czytalam tego przepisu teraz tylko zalinkowalam.
    Ja robie wersje bez miodu i tak.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    To jak już tak polecamy to ja Wam polecam krem z młodej cukinii i brokuła.
    Mega ! :wink::wink:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Teo, przepis dawaj, przepis :)))
    --
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeJun 10th 2015 zmieniony
     permalink
    Ale to nic skomplikowanego Asia :wink:
    Sobie normalnie chudy rosołek zrobiłam a potem wrzuciłam brokuła, cukinię w plastrach i za 10 minut zblendowałam.
    Ofc doprawiłam tak, jak lubię.
    I wsio :wink:

    p.s
    ja sobie do tego zrobiłam talarki z batata, wiem że to ziemniak, wysoki IG etc
    ale jako nie ortodoks sobie pozwoliłam :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorkachaw
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Teo widać róznicę, super efekty masz
    Co do szparagów to są już coraz droższe były po 7 zł teraz są już po 10 zł ale duże pęczki, kupuję tylko zielone, bo nie chce mi się strugać. ja najbardziej lubię pieczone w piekarniku. Myję, odcinam koncówki, kroję je na 3 częście, a jak są cienkie to na dwie, obtaczam w łyżce oleju, dodaję sól, pieprz i na papierze do pieczenie w piekarniku się pieką, ja sobie wyjmuję najpierw głowki, a patyczki jeszcze dochodzą, młody wczoraj co chwilkę podchodził i dostawał do łapy szparaga. Czasem nie griluję całego pęczku, dziś np w lodówce w szklance z odrobiną wody mam jeszcze pół pęczka, czeka na jutrzejszy dzień. I wczoraj jak zgrilowałam sobie te szparagi, to dodałam sobie do sałatki takiej ala greckiej i super smakowały ciepłe szparagi z piekarnika z sałatą, pomidorem, ogórkiem, i mozarellą.
    --
    •  
      CommentAuthorkarolajnas
    • CommentTimeJun 10th 2015
     permalink
    Bardzo Wam dziękuję za podpowiedzi szparagowe dobre Kobiety !!! :)
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJun 11th 2015
     permalink
    Teo, ja to jeszcze dodaję mleko kokosowe do zupy :)
    A z takich łatwych a pożywnych to często robię: soczewica czerwona, pomidory, cebula, cukinia i pierś z kurczaka. Nie blenduję, bo nie przepadam za kremami. Doprawiam solą, pieprzem i płatkami chilli :)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthormkd
    • CommentTimeJun 11th 2015
     permalink
    No to ja melduje kolejny rekord wagowy dzis 61.9.
    --
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeJun 11th 2015
     permalink
    Ja poluję na piątkę z przodu i tak ciężko i wolno mi to idzie, że boję się zniechęcenia :( Dobrze, że są szparagi i truskawki ;)
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    •  
      CommentAuthorladybird27
    • CommentTimeJun 11th 2015 zmieniony
     permalink
    Jak wy to robicie ...Ja w tamtym tyg przed 5 dni jadłam wg fazy 2 i Przytylam;(
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeJun 11th 2015
     permalink
    Dziewczyny a macie jakies fajne przepisy na szybki koktajl dietetyczny, warzywny sycacy przede wszystkim.
    Potrzebuje brać sobie cos na dwór bo akurat przypada mi czas glidu okolo 11 a wtedy zazwyczaj na dworze jestesmy...
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.