Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 18th 2007 zmieniony
     permalink
    Założyłam ten topic, bo osobiście mam problem (myślę, ze nie tylko ja) z kupieniem odpowiedniego do wieku prezentu dla malucha...

    Zabawki są bardzo drogie, więc wybrać odpowiedni prezent to nie lada wyzwanie i sztuka...
    Co kupić maluchowi, żeby on był zadowolony i oczywiście rodzice? żeby po naszym wyjściu zabawka nie trafiła na strych, bo jest nieodpowiednia...

    Mam nadzieje, że już doświadczone mamy pomogą nam żółtodziobom:wink: w tej niezwykle ważnej kwestii
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeSep 18th 2007
     permalink
    Co roku mam ten sam problem.... co kupić maluchowi...

    w przyszłym tygodniu jadę na urodzinki synka od mojej przyjaciółki i mam problem, bo nie wiem co kupić 4 latkowi...
    ponieważ dzieli nas spora odległość więc nie spotykamy sie zbyt często i nie mam możliwości poobserwowania małolata...

    może doradzicie mi w tej kwestii...
    •  
      CommentAuthorharpijka
    • CommentTimeSep 18th 2007
     permalink
    Oj Skorpi, 4latek to trudny wiek, ja bym poszła w jakąś grę edukacyjną, układankę, może lego czy coś w tym stylu, bo zabawkami jako takimi to już 4latki się tak chętnie nie bawią, no chyba że rzuciłabyś się na np samochodzik elektryczny, rowerek czy coś równie dużego. Ja też mam z tym zawsze problem, szczególnie, że łatwo można kupić coś co dzieciak już ma.
    OO fajnym prezentem jest ciastolina, dużo dzieci ma to, ale przecież nigdy za wiele, szczególnie, że to jest z różnymi akcesoriami i dzieciaki w bardzo różnym wieku się tym bawią.
    No ale to ja się wypowiadam jako żółtodziób, może poczekajmy co na to mamy
    --
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    może odświeżymy wątek...

    co dla rocznej dzidzi a co dla 3-latka?
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2007 zmieniony
     permalink
    corka majac 3 lata najbardziej marzyla o takim PRAWDZIWYM wozku dla lalek. takim wielofuncyjnym koszt ok 200zl. sprawdza sie na spacerach i w domu no i mimo ze mala ma lat 5 to dalej sie nim bawi :)

    a dla roczniaka to moze takie klocki co to sie wklada w odpowiednie otwory albo piramida z pudeleczek do ukaldania jesli nie ma...

    duzo zalezy od kwoty jaka przeznaczasz no i od tego ile zabawek maja te dzieci
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 12th 2007 zmieniony
     permalink
    w przyszłym tygodniu mam urodziny 3 urwisów

    roczna Tosia
    roczny Michałek
    trzyletni Adaś

    i mam problem z wyborem odpowiedniego prezentu, bo żadnemu z dzieciaków niczego nie brakuje
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    dla roczniaka dobrym prezentem jest samochod do jezdzenia... taki do odpychania sie nozkami. Gabrysia dostala na 1 urodziny i dalej go ekspoatuje :)

    a dla 3latka zawsze przejdzie samochod czy samolot na baterie ;)
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    nazywa sie to JEZDZIK
    my mamy dokaldnie taki
    a
  1.  permalink
    dla 3- latka młotek i takie klocki do wbijania z Ikea. To była ulubiona zabawka mojego synka:)

    Dla roczniaków- zabawki wymagające precyzyjnosci- np klocki o róznych kształtach, które trzeba wkładac do pojemnika, wszelkie zabawki do pchania lub do ciągnięcia.
    •  
      CommentAuthorScorpi
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    dzięki Aniu - jeździk super sprawa...
    pójdę poszpiegować czy maja coś takiego...
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Moja 3 letnia córka zażyczyła sobie na urodziny domek z kucykami
    http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=255229515
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007 zmieniony
     permalink
    Tego konika co Ania poleciła to od jakiego i do jakiego wieku najbardziej się sprawdzi ? Niebawem wybieram się w odwiedziny do półrocznej niuni i może bym go sprezentowała ???
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Lady chodzi ci o konika SASSY tego z wyprawkowego tematu??
    sprawdza sie u dzieci od 3 miesiaca zycia do roku wiec spokojnie polroczne dziecko bedzie mialo radoche

    Zuza fajny ten domek z kucykami, macalas to moze jak z jakoscia???
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Ania kupiliśmy ten domek, ale nie przez alegro tylko w smyku , cholerka daliśmy 140 zł a na alegro są te same dużo tańsze, ale jak Julka zobaczyła to złapała karton i nie chciala oddać, wyglada neźle i raczej taki solidny, tylko była trochę zawiedziona bo w zestawie są tylko dwa kucyki, a w reklamie w TV było ich znacznie więcej, teraz dokupiłam jej jednego kucyka ale już takiego z włosami do czesania , dostanie już typowo na urodziny czyli 2 listopada
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Sięgając pamięcią 13 lat wstecz do zabawek to nie było takiego wyboru ... Obecnie to aż się boję tego co się będzie działo jak Julka np będzie miała roczek...:))
    Przeglądałam ostatnio z Adrianą moją asortyment w smyku --- młoda oczywiście miała radochę a Ja aż się boję co będzie :)) no i trzymać się trzeba mocno za kieszeń :))


    Aniu
    tak o Sassinkowym koniku mowa :)) Będę dwa zamawiała saski :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    zuza to samo co z leżaczkiem bujaczkiem na allegro z przesyłką 150 a w smyku 230 wrrr idioty!
    Trzeba mocno uważać co i gdzie się kupuje! Na razie na śpiochy i bodziaki smykowe z kolekcji cool club nie narzekam są świetne!
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    ja robilam po raz kolejny zakupy u KASINEK1970 i jestem bardzo zadowolona - z jakosci towaru, z kontaktu @ no i z bardzo szybkiej przesylki...

    a co do kupowania prezentow u nas w rodzinie jest ustalony "prog cenowy" co bardzo mi sie podoba bo mamy sporo dzieci do obkupienia
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Kasinek ma duży wybór już przejrzałam jej asortyment i zastanawiam się też na taką rzeczą
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Ania Ja tylko boję się tego co moja mama tzn teśiowa będzie kupowała.... Ona nie zwraca uwagi na wykonanie i funkcjonalność a na to czy jej się to podoba czy nie :((
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Kosz na zabawki ? Mam takie dwa z Ikei, super sprawa.
    Ania my w sumie malej nie kupujemy takich drogich zabawek bo ona się nie bawi zabawkami , więc jak już coś sobie upatrzy to kupujemy. Jak na razie interesują ją ksiażki typu poznaj swoje ciało ( polecam w empiku dla dzieci ) książki o ciąży , gdzie pleminiczek łączy się z jajniczkiem i śrubokręty taty
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    zuza no to ładne książki ją interesują :)) oby moją Julkę nie interesowały śrubokręty taty bo całą firmę warsztat samochodowy do domu mi zniesie :))

    zuza które kosze masz z ikea?
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Mam taki http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/90098506 i jeszcze jeden większy ( o wiekszej średnicy) tylko już go nie robią
    --
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    IKEę mam pod nosem a i cena jest suuuper :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007 zmieniony
     permalink
    to jest świetna rzecz - wiaderko z morskimi przyjaciółmi :))
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007 zmieniony
     permalink

    Kolorowe i niezwykle atrakcyjne wizulanie cymbałki Boikido to zabawka, która rozwinie umiejętności motoryczne dziecka i jego talent muzyczny. Dostarczą z pewnością wesołej zabawy, mogą być również używane jako zabawka do ciągnięcia.

    Zabawka pochodzi z serii wyjątkowych, drewnianych zabawek Boikido. Te niezwykłe zabawki edukacyjne, kreowane przez profesjonalnych projektantów i produkowane we Francji, zostały stworzone, by rozwijać wyobraźnię dziecka i uczyć poprzez zabawę. Ich piękna kolorystyka i doskonała jakość sprawiła, iż stały się ulubionymi zabawkami Maluszków i zdobyły zaufanie mam na całym świecie. Ich bezpieczeństwo i doskonałe wykonanie potwierdzone jest europejskimi certyfikatami EN71 oraz ASTM.

    albo takie


    Cymbałki SASSY to wyjątkowa, edukacyjna zabawka muzyczna, wspomagająca rozwój zdolności motorycznych dziecka. Poprzez naciskanie kolorowych przycisków Maluszek uruchamia wesołe dźwięki i światełka. Cztery kolorowe przyciski wydają różne tony, nazywają również kolor przycisku w języku angielskim i hiszpańskim.


    Zabawka posiada pozytywną opinię Centrum Zdrowia Dziecka.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Lady moja corka dostala kiedys na prezent organki i pianinko... malo ofiarodawcow nie ukatrupilam :wink: ogolnie to jestem za tym zeby dziecko nie mialo zbyt wiele zabawek dzwiekowych ze wzgledu na wlasna wygode i zdrowie psychiczne :D owszem Gabrysia ma rozne dzwiekodajne sprzety ale najpierw zawsze dokladnie w sklepie sprawdzam dzwieki nim cokolwiek kupie a i innych staram sie nie uszczesliwiac tego typu prezentami :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Cymbałki uważam to fajna zabawka dla dzieciaka :))

    Inne grające samodzielnie sprzęty nie są przeze mnie uznawane :))
    •  
      CommentAuthorjem
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Hihi, to faktycznie może sie nie spodobać rodzicom - synek znajomych dostał taki sprzęt do grania i śpiewania - radość dla dziecka wielka ale dla rodziców juz mniej :bigsmile:
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    no tak i w tym problem ze nie wszystko co się nam podoba będzie odpowiadało dzieciom! U mnie w tym temacie zawsze miałam problem z Adrianą bo jej coś innego i mi się coś innego podobało wrrr

    ale te cymbałki szczególnie pierwsze są suuuper :))
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 12th 2007 zmieniony
     permalink
    mała miała cymbałki i głowa mi puchła, jak tylko nadarzyła sie okazja schowałam je głęboko do szafy
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Zuza ja tak zrobilam z butami BARBIE na obcasiku tudziez z pianinkiem i bebenkiem :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    to nie wiecie jeszcze jak głowa puchnie przy gitarze ale prawdziwej kiedy dziecko szarpie struny :))
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Lady oj wiemy wiemy :) moj maz grywa wiec gitara stoi w domu i juz przerobilismy z Gabrysia podejscia giterowe... a propos - swego czasu wlasnie mala gitare sobie zazyczyla na prezent. na szczescie wydawane dzwieki szlo przezyc a w komplecie byl mikrofon na statywie :)
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007
     permalink
    Aniu co do mikrofonu w tym roku Adrianie zachciało się karaoke i łomatko całymi dniami śpiewała i śpiewała a mi uszy więdły hi hi hi
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 12th 2007 zmieniony
     permalink
    ta zabawka mnie dzisiaj rozbawiła

    PAN METKA
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2007 zmieniony
     permalink
    coś ciekawego dla chłopaka :)) POJAZDY BAGHERA i nie tylko,,,,,
    •  
      CommentAuthorLadybird76
    • CommentTimeOct 14th 2007
     permalink
    a co Wy jeszcze na to ???

    ABSOLUTNY HIT na polskim rynku !!!

    PRZYTULANKA Z BIJĄCYM SERCEM renomowanej niemieckiej firmy Sterntaler
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 15th 2007
     permalink
    Lady przytulanka fajna ale cena ...
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 15th 2007 zmieniony
     permalink
    jestem ciekawa czy dziecku by sie ta przytulanka spodobala i jaki w zreczywistosci jest ten dzwiek.. w zeslzym roku wydalismy sporo kasy na malego lekarza dla Gabrysi bo stetoskop mial bajer - odglos bijacego serca i powiem wam ze to byl jedynie bajer bo bijacego serca za diabla mi to nie przypomina...

    dla dzieci powyzej 6 miesiecy polecam klocki/kulki sensoryczne FISHER PRICE ja z pewnoscia takie nabede na mikolajki czy gwiazdke bo wszyscy znajomi ktorzy maja maluchy bardzo je sobie chwala

    w
    h
    h
    z
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    AniuM masz jakiego linka na te klocuszki lub orientujesz się cenowo ?? Mnie one również się spodobały :wink:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Izunia ceny od 28 do 36zl na ALLEGRO
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Dzięki Aniu - jesteś WIELKA :flowers:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Izunia nie wypominaj mi tu moich gabarytow :rolling:
    •  
      CommentAuthorIzunia
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Chciałam sprostować - WIELKA czyli w znaczeniu wspaniałomyślna i służąca pomocą :wink:
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    Ania podaj linka do tego motylka
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 16th 2007
     permalink
    MOTYLEK z TinyLove

    KONIK
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 28th 2007
     permalink
    czy ktoras z was kupowala moze RECZNIKI kapielowe z aplikacjami DISNEY'a???
    na allegro jest tego sporo ale nie wiem jak z jakoscia a nie chcialabym kupic bubla na 1 pranie..
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeOct 28th 2007
     permalink
    a moze bysmy juz tak zaczely powoli zbierac pomysly gwiazdkowe????
    z zyczen do Sw Mikolaja

    corka lat 5
    piesek interaktywny i tu do wyboru dostalismy
    - rozowy pysio ktory pod wplywem glaskania badz czesania zmienia kolor siersci
    - mokry jezyczek
    - bajka DVD z serii BARBIE

    chrzesniaczka lat 8
    cokolwiek z serii BRATZ
    bajka dvd - tupot malych stop czy jakos tak

    chrzesniak lat 8
    klocki magnetyczne
    •  
      CommentAuthorkfiatuszek
    • CommentTimeOct 28th 2007
     permalink
    co do klockow sensorycznych to ja mam takie :)
    http://photos03.allegro.pl/photos/oryginal/258/69/74/258697478

    po siostrze :)mały jak narazie tylko wyciaga do nich łapki i zrzuca je z lozeczka miedzy szczebelkami ;) ale mysle ze mu sie pozniej spodobaja ;)
    --
    •  
      CommentAuthorzuza
    • CommentTimeOct 28th 2007
     permalink
    Ania tez myślałam żeby kupić JUlce takiego pieska interaktywnego, ale zmieniłam zdanie jak w sklepie go pomacałam, w ogóle nie nadaje się do przytulania, w dotyku pod tym cieńkim futerkiem czuć cały twardy mechanizm, tak jakbym trzymała klocka zawiniętego w futerko
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.