Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

  1.  permalink
    Agga- tego nie wiem, bo jeszzce nie doświadczyłam . Ale mam nadzieję,że tak jest :)
    Co prawda 40-stka nie kojarzy mi sie dobrze... Wiesz- mam od razu przed oczami serial "czterdziestolatek" i faceta z wasikiem w kapeluszu i gruba Madzię, która niezbyt spełniona jest :/
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    aga1976: Poza tym widzę Kako,że lada moment będziesz miała 30 urodziny. To magiczny czas wg mnie- po 30 wszystko na lepsze się zmienia!


    Prawda :smile: !
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
  2.  permalink
    to ja jeszcze 4 lata mam czekac?! :bigsmile:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Ja 8 :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Ja mam niecałe 5 do 40 :-)
    Ciekawe jak to jest z tą menopauzą. niedługo trzeba się zainteresować jak sobie z nią radzić ;-P Niepokoi mnie zwłaszcza zastępcza terapia hormonalna, bo nie wiem jak działa
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Oglądałaś może "Seks w wielkim mieście 2" ??
    Jeśli nie - polecam! Samantha wie jak radzić sobie z menopauzą :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    wilma: Także kochana - biust do przodu, dupa do tyłu i jakoś to będzie.

    Świetnie to ujęłaś Wilma! :cool:
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Nie ogladałam Talinko:-) Popatrzę jak będzie okazja;-)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Polecam. :devil:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    no ja mam 4 lata ,do 40 ,bede pierwsza to wam opowiem, tyle ze ja nawet na 30 nie wygladam...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Ciesz się Ewa :devil:
    --
  3.  permalink
    Pokaż Ewa,ocenimy...:tongue:
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    36 latek skonczonych,nie mam nic aktualniejszego,na 40 zrobie w bikini i wkleje...heeee...
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    O kurde.... 16 z Ciebie!!!!!!! :clap:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    kako: Acha, po tych 4ech ciążach w rozmiar 36 a nawet nieraz 34 wchodzi.

    Moja koleżanka (wprawdzie dopiero 24 - prawie 25 lat) z 2ką dzieci - w 3 ciąży - ma rozmiar 36 - czasem nawet jest da niej za wielki :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    No dokładnie - te chudzielce chyba już tak mają :wink:
    Najciekawsze jest to, że jej siostra - 2 lata starsza - jest przy kości :tongue:
    --
  4.  permalink
    KAKO a M co na to ? wkurzył sie?
    --
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 16th 2010
     permalink
    Przynajmniej wiesz na czym stoisz.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2010
     permalink
    KAKO ,kobitko, jakos to przezyjesz...ILE twòj ex M ma lat?
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeNov 17th 2010
     permalink
    możecie zrobic np podział majątku. Ale sprawa sie komplikuje jeśli macie kredyt na mieszkanie. Macie??
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2010
     permalink
    ja nie wiem, ale my tez mamy kredyt i szczerze ,gdybysmy sie rozwodzili ,to nawet jakby mi M ,zostawil mieszkanie to i tak nie dalabym rady sama je splacic,wiec trzeba by bylo sprzedac i kasa sie podzielic...
  5.  permalink
    Dokładnie Wilma mam to samo
    Kako bede dzisiaj rozmawiac z adwokatem ale wiem sama ze jesli na mieszkanie braliscie kredyt to sprawa sie komplikuje,ale podział majatku to nie jest teraz dobry pomysł ,teraz wazniejsza jest rozdzielnosc majatkowa.Pytanie czy kredyt jest na mieszkanie>? czy gotówkowy braliscie na zakup tego mieszkanie i ono juz jest w pełni wasze? bo to tak jak z samochodem-jesli bierzesz kredyt na auto to do czasu spłącenia tego kredytu samochód tak naprawde jest włąsnoscia banku-wtedy nie mozna sie tym dzielic dopóki sie tego nie spłaci.ale zapytam dzisiaj jak to wyglada .Ja oddawałam M w darowiznie jeden samochód-to było tansze niz podział dwóch na pół.
    --
    •  
      CommentAuthordanap
    • CommentTimeNov 17th 2010 zmieniony
     permalink
    kako jezeli jest kredyt to może być mały problem bo: kredytobiorcą jesteście Wy, ocena zdolności kredytowej pewnie była robiona na podstawie dochodów męza, jeśli on przestanie być właścicielem mieszkania bank będzie chciał nowego kredytobiore. Masz zdolność kredytową?? Czy jeśli eM przepisze Ci mieszkanie zgodzi sie aby kredyt dalej Go obciążał??
    Powinnaś też zapytać w banku, co w takiej sytuacji.
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 17th 2010
     permalink
    ee na pewno? to chore przeciez, nie wystarczy ze rata jest placona?
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeNov 17th 2010
     permalink
    W Twojej sytuacji poszłabym chyba do jakiegoś prawnika po radę, jak najlepiej postąpić. To są bardzo poważne sprawy które będą rzutować na resztę Twojego życia.
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthorAtam
    • CommentTimeNov 17th 2010
     permalink
    Chodzi mi raczej o to, że mógłby podpowiedzieć co jeszcze powinnaś w tej sytuacji załatwić.
    -- Za mężczyzn, którzy nas zdobyli. Za dupków, którzy nas stracili. Za farciarzy, którzy nas poznają!
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeNov 19th 2010 zmieniony
     permalink
    Karko, jeśli mogę się wypowiedzieć to proponuję dobrze rozeznać sprawę mieszkania i kredytu, bo z doświadczenia wiem, że nie jest to takie proste. Przez telefon mogłaś uzyskać informację, że się da zrobić, ale jak bank będzie miał wystawić papierek to mogą się zacząć schody (czego Ci oczywiście nie życzę). Nie chcę wprowadzać Cię w błąd, ale nie znam sytuacji, żeby bank wyraził zgodę na przeniesienie własności przed spłatą kredytu i bez sprawdzenia zdolności kredytowej nowego właściciela.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 22nd 2010
     permalink
    baby tez sa nie lepsze bo biora sie za zonatych...
    •  
      CommentAuthorvicky80
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    ale że przez telefon?? żadnej odwagi cywilnej?? nawet z dzieckiem się nie pożegna.. co za....
    •  
      CommentAuthorBett
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    Oj dajcie spokój - bez bab zdrad by nie było? Co to za teksty?
    To może niech faceci zaczną swoje interesy w spodniach trzymać i myśleć głową, a nie nimi?
    Zawsze mnie wkurzało, że jak facet zdradził kobietę to ona miała więcej pretensji do kochanki niż do niego...
    -- [/url]
  6.  permalink
    Zgadzam się z Bett.
    To facet żeniąc się przyrzeka miłosc i wiernośc.
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeNov 23rd 2010 zmieniony
     permalink
    A ja uważam, że wina leży po stronie faceta i kobiety. Gdyby facet nie chciał to kobieta by nie dała i odwrotnie - gdyby kobieta nie prowokowała to by facet nawet nie pomyślał. Wychodzę z założenia, że wina zawsze leży po obu stronach.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    To nie obce kobiety ślubują miłość, wierność i uczciwość tylko Twój mąż. One Tobie niczego nie obiecywały. Zgadzam się z Agą :-)
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    Ja również uważam, że wina leży po obu stromach, ale.... w związku, a nie po stronie zdradzającego i zdradzającej z nim - kobiety.
    --
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    JA TAM niczego nie przyzekalam przed Bogiem, slub mam tylko cywilny...
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 23rd 2010 zmieniony
     permalink
    Warto pamiętać też o tych kobietach-kochankach, które również są oszukiwane. Nie każda wie, że facet ma żonę. Ile się słyszy o tym, że wszystko było cacy, facet w separacji albo w trakcie rozwodu (w najgorszym razie), miłość wielka itp, a potem nagle "nie mogę z Tobą być, bo...". Za to faktycznie dziwię się (z wielu powodów) tym kobietom, które wiedzą od samego początku, a mimo to ładują się w taki związek, choć zgadzam się z tym, że to nie one przysięgały.
    Zgodnie z teorią, że "gdyby nie baby", to przy każdorazowym wyjeździe mojego męża, w którego pracy zawodowej baby są coraz to nowe a i warunki sprzyjające, powinnam drżeć i modlić się, żeby żadna nie próbowała go uwieść.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    ewa74: JA TAM niczego nie przyzekalam przed Bogiem, slub mam tylko cywilny...

    Wg mnie to wszystko jedno czy przed Bogiem czy w urzędzie, najważniejszą przysięgą dla mnie jest ta, którą złożyłam mężowi...
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
  7.  permalink
    Ewa- nie ukrywam,że mnie zaskoczyłaś. Jak się ma cywilny ślub, to nie obowiązują zasady moralne? On daje przyzwolenie?
    Wg mnie - tak jak powiedziała Kodama- najwazniejszą przysięgą jest ta, którą złozyło się współmałżonkowi. NIe potępiam ludzi, którzy ją złamali, bo w zyciu róznie się układa- ale ogólnie nie popieram takiego nastawienia.
  8.  permalink
    Kodzia- ja myslę,że jak Twój maz wyjeżdza to powinien drzec,żeby ciebie uwiesc nie zechcieli. Bo wiesz- te chłopy...... :)
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    :))
    No faktycznie takie generalizowanie "baby", "chłopy" to trochę słabe jest, bo każda z nas jest babą a jej mąż (partner) chłopem i gdyby "baba" nie dała ,a "chłop" nie wziął, to związków wcale by nie było. Całe życie każda/każdy jest wystawiany na dokładnie takie same pokusy i albo chce im ulec albo nie.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    Po co pisać, że się zgadzam - skoro mogę dodać plusa :tongue:
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 23rd 2010 zmieniony
     permalink
    kodama: ten mąż mojej siostry (29lat) poszedł sobie do 19ki... SIostra ma 27, ich synek 6, razem 9 lat... Jakby któras pytała o wiek, chociaż ja do tego wielkiej wagi nie przykładam...

    No to spora szansa, że się "19tka" szybko znudzi tatusiowatym facetem i mąż Twojej siostry obudzi się z ręką w nocniku ;-)

    edit: pisząc "tatusiowy" nie mam na myśli wieku, wyglądu itp (żeby nie było ;-)), tylko "bagaż życiowy"
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    I uświadomił sobie to po 6 latach od narodzin dziecka? WOW! :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorluczynka
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    Moja matka, składając pozew o rozwód, podała za powód: "niezgodność charakterów". Aby dojść do tego, że istnieje taka niezgodność potrzebowała 18 lat wspólnego życia.
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeNov 23rd 2010 zmieniony
     permalink
    Nie chodziło mi o to, że dziewczyna ma mydlone oczy przez żonatego faceta i też jest winna. Miałam na myli kobity świadome tego, że robijają czyjeś małżeństwo a jednak trwają przy swoim. Czy one są wtedy święte? To, że żonaty facet powinien zostać wierny żonie, nie podlega w ogóle żadnej dyskusji. Przysięgał i powinien słowa dotrzymać. Zresztą każdy z małżonków przysięga a przysięgi się nie łamie.
    --
    •  
      CommentAuthormartitap
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    O matko. Jak w rodzinie takie sytuacje mają miejsce to już nie podlega żadnej ocenie, bo brak słów, którymi można by takie postępowanie skarcić :( dokładnie Karko RZYGAĆ SIĘ CHCE:(
    --
    •  
      CommentAuthorkodama
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    wilma: Nie zgodzę się. Żadne problemy w małżeństwie nie mogą być wytłumaczeniem dla zdrady. To nie jest rozwiązanie. Szacunek dla drugiej osoby wymaga, żeby próbować ocalić kulejące relacje a jeśli się nie da, rozstać się zanim się zaangażuje w następny związek.

    Zgadzam się. Wszystko zależy od współmałżonka. Niestety nie wszyscy dorastają do takich zobowiązań i łatwo zmieniają swoje decyzje.
    Jestem jednak w stanie wczuć się w położenie samotnej kobiety, której żonaty facet naopowiadał bzdur typu jaki to jest nieszczęśliwy, że z żoną łączy go tylko papier, że rozwód to kwestia czasu itp i w jakimś stopniu zrozumieć, że wygrały emocje i na trzeciego zaangażowała się w związek. Współczuje takim kobietom, bo najczęściej same sobie robią wielką krzywdę licząc, że gość odejdzie od żony, bo równie dobrze może nigdy do tego nie dojść.
    Nie każda kochanka to franca, która zapolowała na "cudzą własność". Znam niestety kilka dziewczyn, które uwierzyły takiemu "biedaczkowi" i zapłaciły za to wysoką cenę.
    -- ad. "piosenka na dziś" - LISTA TU: http://wiki.28dni.pl/forumowa_piosenka_na_dzis_-_lista
    •  
      CommentAuthorNatalaa
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    Wilma problem w tym, że jeśli relacje między Wami były by super, extra i wzorowe - to On nie wskoczył by do łóżka innej - bo wiedziałby, że Ty możesz mu dać to samo lub jeszcze więcej.
    --
    •  
      CommentAuthorMelodie
    • CommentTimeNov 23rd 2010
     permalink
    I to ma byc usprawiedliwienie dla zdradzającego męża? Na drzewo z takim :-P
    • CommentAuthorewa74
    • CommentTimeNov 23rd 2010 zmieniony
     permalink
    a wy nigdy nie mialyscie ochote na skok w bok??????? tylko nie zjedzcie mnie....hee
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.