Zarejestruj się

Aby dyskutować we wszystkich kategoriach, wymagana jest rejestracja.

 

Vanilla 1.1.4 jest produktem Lussumo. Więcej informacji: Dokumentacja, Forum.

    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 10th 2014
     permalink
    Madzia paczki musza byc "trwale" bo czesc osob odbierze je z opoznieniem
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 10th 2014
     permalink
    a u nas ogolne obcinanie wlosow. nie tylko ja jestem taka zapobiegliwa, inne matki - chlopcow rzecz jasna - tez:-D
    -- ;
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 11th 2014
     permalink
    Elfiko, ale pewna jestes ze cos dzialo? jakby mi tak sasiedzi policje wyzwali raz za razem jak slysza krzyk, "cos jakby spadlo" itd itp to bym chyba kilka razy w tygodniu miala interwencje. U nas tez maly ryczy, krzyczy, tupie, rzuca sie na podloge (teraz ozywiscie juz to zelzalo, ale byl czas ze byla masakra), ja tez jestem glosna i nie raz zdarzylo mi sie krzyczec. rzucanie zabawkami przerabialismy. kiedys jak byla faza niecheci do mycia glowy to dopiero wrzask byl w lazience. jakbym go katowala!!!
    tak ze ja tam dziekuje ze mam takich sasiadow jakich mam bo przy nadgorliwych sasiadach to bym pewnie niejedn raz miala interwencje.
    a skad wiesz ze gach jest nienormalny?
    czasem pozory bardzo myla. i z reguly ci nieskazitelni, gzreczni, majacy dobra opinie w domu staja sie katami. a ci o wygladzie mordercy bywa ze maja miekkie i dobre serce.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeDec 11th 2014 zmieniony
     permalink
    U nas też na co dzień jest głośno, tak jak to opisuje Ewa.
    Ale kiedyś pod nami mieszkała taka rodzina, która codziennie awanturowała się, krzyki, kłótnie. Dzieci w wieku szkolnym, małżeństwo około 40-45 lat. Ale poza domem wszystko było normalne, nikt nie dzwonił na policję, bo to były kłótnie i awantury bez bicia itd., a w takiej sytuacji policja interweniuje tylko, jeśli zakłócają ciszę nocną. Moja koleżanka pracuje w policji i zajmuje się jeżdżeniem na wezwania do domów, to opowiadała, że mają mnóstwo zgłoszeniem na kłótnie i mogą jedynie prosić o ciszę albo czasami nic nie mogą zrobić, bo jest dzień. Mówiła, że też, że często mają zgłoszenia od tych samych natrętnych ludzi, który wydzwaniają na każdego i non stop.
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 11th 2014
     permalink
    Elfoko, ty ogolnie dosc porywcza jestes (przynajmniej taki obraz ciebie mam z forum), nerwowa i troche w stylu: ja wam pokaze. Nie wiem czy jakos przesadnie tego nie odebralas. Nie masz sie czym zajac? Moze warto najpierw z innymi sasiadami porozmawiac, albo z sama zainteresowana zanim sie zacznie nasylac policje w imie czyjegos dobra?

    <span style="font-size:11px;color#333;">Treść doklejona: 11.12.14 11:43</span>
    ja wiem, ze w Tv ciagle pokazuja przyklady - wszyscy wiedzieli, nikt nie zareagowal. Ale tez nie ma co popadac w druga skrajnosc.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorobe
    • CommentTimeDec 11th 2014
     permalink
    A dlaczego zła jesteś na Policję? Przecież oni przyjechali. Jak panna powiedziała, że wszystko jest super to co mieli zrobić? Profilaktycznie faceta na dołek a kobietę z dzieckiem na obdukcję?
    Dobrze, że trzymasz rękę na pulsie ale pretensje miej do sąsiadki, która to toleruje :) Może lubi?
    -- Swoje trzy grosze każdy uważa za najlepszą mo
    • CommentAuthora_net_a
    • CommentTimeDec 11th 2014
     permalink
    elfika: jak powszechnie wiadomo, policja to najwieksze mendy i mafia w tym kraju


    :shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeDec 11th 2014 zmieniony
     permalink
    No Elfika, nie mają prawa się tak do Ciebie odnosić... podobnie jak Ty nie masz prawa używać non stop w swoim wypowiedziach wulgaryzmów i takiego tonu, a jednak to robisz często :confused:
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 11th 2014
     permalink
    pytanie do wlascicielek NC+
    czy dziala wam dzisiaj TVN i pokrewne?
    •  
      CommentAuthoreveke
    • CommentTimeDec 11th 2014
     permalink
    MrsHyde: pytanie do wlascicielek NC+
    czy dziala wam dzisiaj TVN i pokrewne?


    tak
    --
    •  
      CommentAuthorkarakal
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    Elfiko - w ogóle jest zauważalne że jesteś agresywna słownie i nie szanujesz nikogo. policjantów nie szanujesz, lekarzy nie szanujesz. o ludziach tych zawodów wszędzie wypowiadasz się pogardliwie i obraźliwe. mnie to przeszkadza, pomimo, że nie jestem przedstawicielką żadnego z nich.
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    tylko czekac jak Bianka pojdzie do szkoly to i nauczycielom sie dostanie :wink: :devil:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    Hydzia, o tym samym pomyślałam, jak przeczytałam, że policjanci to mafia i mendy. Ja mam chyba szczęście, bo na razie na żadną "mendę" z policji się nie natknęłam, wprost przeciwnie, wiele razy pomogli.
    --
    •  
      CommentAuthorKarolyn
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    Ja nie wiem jak można wrzucać ludzi do jednego wora ze względu na grupę zawodową jaką reprezentuje. Mam w rodzinie policjantów i są to naprawdę dobrzy ludzie.
    Strasznie to krzywdzące było i kompletnie nie na miejscu.
    -- Syn 1 ~ 2012 & Syn 2 ~ 2017
    •  
      CommentAuthormad1
    • CommentTimeDec 12th 2014 zmieniony
     permalink
    Cóż, ja również mam bardzo złe zdanie o policji. Na żadnego pomocnego policjanta nie trafiłam, wręcz przeciwnie. I tu się już ugryzę w język :)
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    mialam nie pisac, bo co mnie to wlasciwie ochodzi...
    ale sie zastanwiam czy to Elfiko, ze trwafiasz na beznadziejnych lekarzy, beznadziejnych policjantow nie wynika z twojej postawy?
    bo jak czytam czasem o twojej zawzietosci, checi udowodnienia innym, ze zle sie zachowali, ze sa idotami, chamami (ostatnia sytacja ze sluzba zdrowia). kurde, no mi by sie az tak nie chcialo walczyc z wszystkimi w okolo...zeby dac im nauczke. to takie troche pieniactwo jest.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 12th 2014 zmieniony
     permalink
    A ja pamiętam, jak do Elfiki zapukała policja, kiedy to jej córka wpadła w 30minutową histerię. Utkwiło mi to w pamięci, gdyż Elfika napisała, że nagrała swą córkę w tym stanie na telefon, by udowodnić, że nic złego dziecku się nie działo, gdyby ktoś z sąsiadów wezwał policję. Przepraszam, że to wywlekam ale chyba mogę, skoro Elfika pisała o tym na forum. I tak się zastanawiam, czy Elfika z ową sąsiadką nie robią sobie na złość, wzywając na siebie wzajemnie policję a ci, zwyczajnie mają tego dosyć, stąd taka postawa?
    --
    •  
      CommentAuthorkatka_81
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    elfika: Nagralam ja po prostu.

    tym bardziej :shocked::shocked::shocked:
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    elfika: Uzywajcie sobie na mnie. W koncu jestem wulgarna to co wam tam szkodzi.

    tu nie chodzi o uzywanie sobie na tobie, tylko po prostu razi takie wulgarne podsumowanie i ocenianie ludzi. nikt nie kwestionuje, ze zdarzaja sie poszczegolne buraczane jednostki, kazdy z nas spotyka sie raz na jakis czas z chamstwem, nieuczciwoscia, ludzka podloscia. ale z twoich wpisow elfiko ziejeczesto taka nienawiscia, taka proba za wszelka cene udowodnienia komus, ze jest nikim. mimo, ze mnie to nie dotyczy - bardzo razi.
    tez jestem dosc porywcza, nerwowa i duzo rzeczy mnie wnerwia. ale jakos tak staram sie ubrac to przynajmniej w jakies w miare neutralne slowa. przynajmniej tu na forum publicznym.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    Dziewczyny, może któraś coś podpowie.
    W niedziele chcę zareklamować buty. Zupełnie nie wiem jak to napisać, co tam napisać, jakie podstawy prawne (artykuły, paragrafy) żeby to miało ręce i nogi.
    Otóż 9 listopada kupiłam synowi zimowe buty w CCC, czarne skórzane traperki za 149zł. Jako, że ładna pogoda była długo, to zaczął je nosić 2 tygodnie temu.
    Już po pierwszym użytkowaniu (6 godzin w szkole) wrócił do domu z granatowo-czarnymi skarpetkami (wychodząc z domu miał białe ;)). Na drugi dzień kolejne skarpetki były jeszcze bardziej zafarbowane, a duże palce i paznokcie u nóg też były czarne. Próbowałam je zmyć zmywaczem do paznokci - nie pomogło nawet odrobinę. Moczył się godzinę w wannie i też nic nie zeszło. Do tego wczoraj, gdy mierzył inne buty w sklepie, zauważyłam, że jeden but na przodzie jest rozklejony i to dużo. Jako, że samo farbowanie raczej odpada z reklamacji, to rozklejanie już tak. Śnieg mieliśmy aż 1 popołudnie i to w minimalnych ilościach, więc przemoczenie obuwia odpada. Zresztą są to buty na zimę, więc i kupa śniegu nie powinna powodować rozklejenia. Teraz chcę napisać reklamację uwzględniając te 2 wady. Od czego zacząć? Pomóżcie. Może macie wzór takich pism?
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    a po co chcesz pisac reklamacje? ja w ccc reklamowalam buty dziecku bo cos tam odpadlo i swiecily nieregularnie. przyjely buty, same wypelnily - trzeba miec tylko paragon (jak karta to date chyba, ja mialam na fuksa paragon) i zaznaczaja czy chcesz buty, pieniadze czy naprawe. ja zaznaczylam ze chce buty. ale lepiej zwrot kasy. bez problemu po uplywie terminu wymienilam buty na takie same ale nowiutkie (akurat tak chcialam i byly dostepne). ccc nie robi problemow z reklamacjami.
    -- ;
    •  
      CommentAuthorFrances
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    Dokladnie My angel. W zeszlybweekend przy mnie jakis gosc reklamowal buty w cc i pne same wszystko wypelnialy. On tylko podpisal:wink:
    --
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    O kurka, a ja dzwoniłam i pani powiedziała żebym napisała co chcę reklamować, jakie wady, jakie roszczenia...
    --
    •  
      CommentAuthorEwasmerf
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    e tam, idz do sklepu i na miejscu pokaz buty i niech pisza. na bank maja swoj formularz reklamacyjny, jak kazdy sklep i jak kazda firma. a takie molochy jak ccc to na 100%. wiec jak napiszesz swoje to i tak pani bedzie wypelniac swoj formularz a twojego pisma raczej nikt czytac nie bedzie nawet;-P
    -- ;
    •  
      CommentAuthorMyAngel
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    Ok, dzięki.
    --
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 12th 2014
     permalink
    Elfiko, napiszę coś, co nie jest podszyte złośliwością, czy zawiścią...

    Twoja sprawa, czy bierzesz do siebie to, o czym tu piszemy. Nie jest to wynik zmowy przeciwko Tobie. Tak wiele było Twoich wypowiedzi, gdzie się komuś obrywało... Począwszy od "rodziców bachorów" na placu zabaw, przez lekarzy, a niedawno w przedszkolu chciałaś robić "jesień średniowiecza".
    Nikt nie kwestionuje faktu,że spotykamy różnych ludzi na naszej drodze od specjalistów w swojej dziedzinie po partaczy. Sposób w jaki wyrażasz swoje niepochlebne opinie pozostawia wiele, naprawdę wiele do życzenia.
    [równie dobrze można napisać,że osoby pracujące w transporcie to przemytnicy, nałogowo korzystający z usług "tirówek". Fajnie?]

    Masz w planach rozpoczęcie całkiem fajnej działalności. Taka moja rada... zweryfikuj swoje podejście do ludzi. W branży, którą chcesz się zająć niezwykle ważne jest posiadanie rozwiniętej empatii, nie ma tez miejsca na ocenianie a już na pewno nie ma miejsca na stereotypizacje.
    Po prostu trudno mi sobie wyobrazić,że za rok, dwa, będziesz tu wylewała, we właściwy sobie sposób, żale na swoich pacjentów czy ich rodziny. Że nie wspomnę,że z tak roszczeniowym podejściem do życia, naprawdę trudno będzie Ci cokolwiek zdziałać na rynku.
    --
    •  
      CommentAuthorjudka25
    • CommentTimeDec 13th 2014 zmieniony
     permalink
    A ja jeszczę dodam Elfiko odnośnie empatii (bo piszesz, że ma się nieźle), że to nie tylko o empatię wobec dzieci chodzi, lecz również o rodziców tych dzieci, a do ludzi dorosłych, rodziców, starszych, ludzi różnych zawodów wykazujesz kompletny brak szacunku. Ja nie skorzystałabym z usług osoby, która ma taki sposób bycia jak Ty. Ty możesz to nazywać bezpośredniością, albo innym słowem (czyt. swój wpis wyżej) ale ja to nazywam -brakiem kultury, brakiem taktu, wulgarnością i prostactwem. Tak sobie właśnie myślę, gdy czytam Twoje wypowiedzi, miło jest kiedy ja też
    " Nie bawie sie w bulke przez bibulke." i piszę Ci co myślę ? No chyba nie miło... więc na forum publicznym, w kontaktach międzyludzkich, a już szczególnie w pracy, którą chcesz wykonywać zastanów się 10 razy zanim "Ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu".
    Ta praca wymaga serdeczności, dobroci, empatii i tego czegoś, czego śmiem twierdzić szczerze, bez "bawienia się w bułkę...", że osobie tak wulgarnej i roszczeniowej po prostu brakuje.
    To jakim jesteś człowiekiem mnie nie interesuje wcale, ale błagam ... razi Twój styl pisania ! Nie jesteś tu sama, szanuj innych czytelników !
    •  
      CommentAuthorJaheira
    • CommentTimeDec 13th 2014
     permalink
    elfika: Ja po prostu nazywam rzeczy po imieniu. Nie bawie sie w bulke przez bibulke. Tak po prostu mam.
    Natomiast moja empatia ma sie niezle. Gdybym jej w sobie nie miala to bym nawet przez chwile nie pomyslala o pomaganiu dzieciakom...

    Szczerość nie usprawiedliwia ordynarności i braku kultury.
    Między empatią a współczuciem i litością jest przepaść.
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    mam takiego lenia dzisiaj, ze az wstyd sie przyznac zwlaszcza gdy tyle roboty przedswiatecznej czlowiek ma przed soba
    chyba to perspektywa tego wielodniowego wolnego tak mnie spowolnila; dzisiaj jeszcze 'obskocze' 2 pracowe wigilie i mam wolne az do 7go stycznia :swingin:
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    Hydzia, super! Ale przyznam Ci się szczerze, że ja też mam lenia. Prace świąteczne zaczynam w niedzielę, ponotowałam sobie w "kajeciku" co zrobić którego dnia i nie wychodzi tego tragicznie dużo.

    Pierniczki, piernik i ciasto świąteczne już jest, teraz tylko rybki zostały, zupa i takie tam, pierogi pomrożone już czekają ;)))

    A BTW - ciasto świąteczne wygląda imponująco, a pachnie tak alkoholem, że jak się lodówkę otwiera to jest taki "chuch" sherry i czuję się pijana od samego zapachu :D No, ale nie dziwne, jak tam już pół litra sherry wlałam przez ten miesiąc ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    _Fragile_: ponotowałam sobie w "kajeciku" co zrobić którego dnia i nie wychodzi tego tragicznie dużo.

    moja mloda zrobila to samo, rozpisala nawet co kto z nas ma zrobic, na szczescie dla mnie zostala tylko kuchnia a sprzatanie ogarnia ona z mezem przy pomocy Krzysia do prac "nizszych" i.e. wycieranie listew chociazby hehehe

    _Fragile_: Pierniczki, piernik i ciasto świąteczne już jest, teraz tylko rybki zostały, zupa i takie tam, pierogi pomrożone już czekają ;)))

    pierogi tez juz zrobilam i zamrozilam, piernik upieke jutro a wiewiorke dopiero we wtorek. pierniczki zrobione i zostalo juz tylko polukrowac ozdobnie
    najgorsze jednak dla mnie jest smazenie ryb no i niestety babranie sie ze sledziami - fuuuj, nie nawidze ich dotykac

    _Fragile_: asto świąteczne wygląda imponująco, a pachnie tak alkoholem

    bo zaraz zaczne zalowac ze go nie zrobilam!! za to na swieta mam 3 nalewki - wlasnej roboty agrestowa, i od brata dostalam pigwowke i zurawinowke. bede sie raczyc przy kominku :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 18th 2014
     permalink
    MrsHyde: a wiewiorke


    Co to jest?

    Ja nie smażę, to to mam z głowy, wszystkie albo na parze albo pieczone lub w galarecie, więc też trochę łatwiej.

    Mmmm, nalewki tez pycha, ja jeszcze nie mogę. Ale tego ciasta to spróbuję kawałek, najwyżej nie będę przez cały dzień cyckować ;))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 18th 2014 zmieniony
     permalink
    _Fragile_: Mmmm, nalewki tez pycha, ja jeszcze nie mogę. Ale tego ciasta to spróbuję kawałek, najwyżej nie będę przez cały dzień cyckować ;))

    a maly jeszcze cyca w nocy? u mnie mlody bardzo szybko zaczal przesypiac noce wiec spokojnie mozna bylo wieczorem degustowac jak karmienie o 6 rano bylo :wink:

    ps.
    wiewiorka to ciasto z orzechami rodzynkami i jablkami, podawalam kiedys przepis na mniam mniamie, szybkie i smaczne
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 19th 2014
     permalink
    MrsHyde: a maly jeszcze cyca w nocy? u mnie mlody bardzo szybko zaczal przesypiac noce wiec spokojnie mozna bylo wieczorem degustowac jak karmienie o 6 rano bylo


    Cyca, cyca i to sporo, bo mu czwórki wychodzą i jest masakra...

    To ciasto brzmi nieźle, w przyszłym roku zawiewiórkuję :))) A moje ciasto świąteczne osiagnęło swoje zen - już nie chce "wypić" więcej sherry :D Także jutro je obkładam marcepanem :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2014
     permalink
    niezle sie na 28dni zasiedzialam, licznik mi pokazuje ze mam dzisiaj 3000 dni aktywnosci :)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 20th 2014
     permalink
    MrsHyde: mam dzisiaj 3000 dni aktywnosci :)--


    :DDD Gratulacje, oblewasz? :D

    A ja wykańczam moje ciasto, z ciekawości je zważyłam - 4,5kg :crazy:
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2014
     permalink
    na razie kawa ale to tez plyny :D

    a ciacho zacnej wagi, moje "najciezsze" wazylo prawie 7kg - biszkopt pprzekladany galaretka z truskawkami i jagodami
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 20th 2014 zmieniony
     permalink
    7 kg, o matko :DDD Ja to ledwo podnoszę, a 7 to już total :D

    Dobra, to ja się pochwalę, wspólne dzieło moje i Krasnala (wycinał choinki). Etapy powstawania:

    1

    2

    3

    4

    5

    6
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2014
     permalink
    rzepieknie udekorowaliscie!!! wklej przepis koniecznie na mniam
    a widok tortu poprosze na tortowe tutoriale
    ps. gdzie dorwalas takie czaderskie listkowe foremki?
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 20th 2014 zmieniony
     permalink
    Dzięki :)))

    Nie dorwałam foremek, a teraz żałuję, bo namęczyłam się z nimi okrutnie ;)) Na allegro chyba są takie cuda, a te listki robiłam ręcznie, nie polecam ;)))
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2014
     permalink
    o babo!!! to ty mega cierpliwa jestes, ja bym recznie sie poddala (chyba ze bym sobie zablon wyciela i szablonem leciala hehehe)
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 20th 2014
     permalink
    No cierpliwość do takich rzeczy mam ;))) Ale i mnie szlag trafiał, za to przy literkach. Prawdę mówiąc już bym je chciała zjeść :D
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 20th 2014
     permalink
    no nie mow ze literki wycinalas!!! ja myslalam ze to wypisane jakas szpryca
    szacun!!!
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 20th 2014
     permalink
    Nie wycinałam... Rolowałam takie malusieńkie kawałeczki palcem i próbowałam pincetką ułożyć to na górze, masakra, jak ja przy tym klęłam :DDDD

    Treść doklejona: 20.12.14 12:11
    A potem po wszystkim wałkiem przeleciałam, żeby się spłaszczyło :DDD
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    oglaszam strajk okupacyjny
    okupuje od kwadransa kanape, nie mam jz na nic sily, maz pojechal na wigilie pracowa a ja w koncu klapnelam z kubkiem herbaty
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Słodki Jezu FRAG !!!!!
    Co to to to w tym cieście pozatapiane, bo aż się boję sama domyślać :shocked::shocked::shocked::shocked::cool:
    --
    •  
      CommentAuthor_Fragile_
    • CommentTimeDec 23rd 2014 zmieniony
     permalink
    W czym utopiłam ciasto, czy co jest w cieście? Topiłam w sherry, a w cieście są rodzynki (dwa rodzaje), skórka pomarańczowa, wiśnie, żurawina :) Prawdę mówiąc nie moge się jutra doczekać, bo mam na to ciacho straszną ochote :D

    Treść doklejona: 23.12.14 21:33
    MrsHyde: ja w koncu klapnelam z kubkiem herbaty


    Ja sobie obiecałam, że nie będę powtarzac błędów swojej rodzicielki i podzieliłam robotę na kilka tygodni ;))) Także codziennie robiłam jedną rzecz, dzisiaj dwie, jutro dwie i z głowy :) Hydzia, zrób sobie drinka, herbata nie pomaga ;)
    --
    •  
      CommentAuthorczerwinka
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Ja tez strajkuje :) tylko z piwem biały...jutro idę do pracy do 15.. .poodpoczywam ;)
    ....
    A tak wogóle to tu tez sie pożale ... znów chcieli mnie okraść tym razem od samochodu nowego kołpaki na koła :/ byly zdjęte trzy i leżały przy czwartym ... ech :( pech to moje drugie imię: (
    Ten rok to pasmo pecha ... zapalenie opon, potem parę klap w pracy, kradzież, samochodu, poronienie a na koniec znów proba kradzieży ... o walce o zdrowie i odszkodowanie nie wspomnę. ..
    --
    •  
      CommentAuthorMrsHyde
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Frag jasne ze to co sie dzialo podzielilam na etapy, nie mam dywanow cxy firan to chociaz to odpada hehehe
    Dzisiaj z prac domowych to tylko kabine prysznicowa po mojemu umylam a tak to jutro maz podlogi juz na swiezo tylko przetrze. Najwiecej roboty jednak z jedzeniem jest, ustalam sie przy garach po prostu a juz ryby w galarecie to na dlugo bede miala dosc tyle z tym pieprzenia bylo.
    A jeszcze latalam do mamy, do znajomych z prezentem i potem przygarnelam 2kolegow mlodego bo chlopcy sie nudzili takze dopiero kolo 20udalo mi sie spokojnie usiasc

    Treść doklejona: 23.12.14 22:16
    Czewinko w takim raxie dobrze ze ten rok sie juz konczy.
    •  
      CommentAuthorTEORKA
    • CommentTimeDec 23rd 2014
     permalink
    Aaaaaa rodzynki, wiśnie i inne to luz :wink:
    Szarpałabym to ciasto jak Jehowa klamkę :cool:

    A spytałam, bo na zdj wygląda to to jak namoczona karma dla papug :tooth:
    --
Chcesz dodać komentarz? Zarejestruj się lub zaloguj.
Nie chcesz rejestrować konta? Dyskutuj w kategoriach Pytanie / Odpowiedź i Dział dla początkujących.